Всі Новини Закарпаття
        

На кордоні в Закарпатті затримали "Євгенія Онєгіна" 1929 року

На кордоні в Закарпатті затримали 'Євгенія Онєгіна' 1929 року Сьогодні вночі у пункті пропуску "Ужгород", що на українсько-словацькому кордоні, митниками вилучена старовинна книга відомого російського поета О.Пушкіна "Євгеній Онєгін", яку іноземець намагався вивезти без будь-яких дозвільних документів.

Як повідомила прес-секретар Ужгородської митниц Вікторія Сенгетовська, повертався 40-річний француз на своїй автівці марки "Фольксваген Поло" з України додому пізно вночі, мабуть, розраховуючи на меншу пильність інспекторів, аби безперешкодно перевезти старовинне видання до Франції. Свідомо обравши спрощений вид митного контролю – "зелений коридор", чоловік спочатку почувався дуже впевнено. Однак, коли митники запропонували йому заповнити митну декларацію, поведінка француза дещо змінилася. І недарма… При огляді багажного відділення іномарки, серед особистих речей гостя "знайшлося" неперевершене пушкінське творіння "Євгеній Онєгін", датоване 1929 роком, видане у Санкт-Петербурзі. До речі, оригінал класичної поеми-шедевра вийшов у світ на століття раніше. У своєму поясненні француз повідомив, що досить недорого купив старовинну книгу на одному із українських базарів. На думку спадають рядки із листа Тетяни до Онєгіна: "Сначала я молчать хотела, поверьте: моего стыда вы не узнали б никогда…" А закінчилось все, як у книзі: "…признаньем также без искусства, примите исповедь мою: себя на суд вам отдаю".

Відтак, складено протокол про порушення митного законодавства. Оцінку історичній "знахідці" в найближчий час дадуть експерти. А поки що книга вилучена до рішення суду.

      

08/09/09 16:45   Кримінал

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=7806
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4063041 0