Всі Новини Закарпаття
        

Ушу – це не спосіб «мордобою», а спосіб самовираження

Ушу – це не спосіб «мордобою», а спосіб самовираження Заявив на конференції почесний президент Федерації Ушу Петро Янович Ганчак.

Східне бойове мистецтво, яке вважається особливим та унікальним явищем китайського народу. Зародилось воно ще у V столітті та яскраво функціонує й до нині не тільки на Сході. Мистецтво ушу ми могли бачити тільки з фільмів у головних ролях з Джекі Чаном чи Брюсом Лі. На сьогодні Україна, зокрема й Закарпаття може похвалитися майстрами незвичайного єдиноборства. Перед нами на конференції також виступили президент Федерації ушу Юрій Гецко та головний інструктор Федерації ушу Барнабаш Шамодьї. Юрій Гецко розповів про різні стилі бойового мистецтва. Також зазначив, що цей древній вид спорту вимагає тривалої роботи над собою. Вона включає як тренування фізичне, так і психічне, тобто духовне. «На території Закарпаття ушу почало зароджуватися із «підвалів». Проте на сьогоднішній день активно функціонують та розвиваються декілька груп в Ужгородському, Мукачівському та Великоберезнянському районах. Нещодавно наша команда виборола перше місце на змаганнях у Чернівцях. Цей вид спорту не має вікових та статевих обмежень. Головне – бажання» - каже Петро Янович.
      

31/07/09 05:06   Спорт

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=7482
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
73280605 7