Всі Новини Закарпаття
        

Вогонь «завітав» у скандальну обитель Феміди

Вогонь «завітав» у скандальну обитель Феміди Відбулася спроба підпалу скандального Києво-Святошинського суду Києва (вул.Мельниченка, 1).

Києво-Святошинський суд став “знаменитим” після скандального процесу над т.зв. Васильківськими терористами.

Суддя Бурбела, який керував процесом незважаючи на численні порушення слідства і суду засудив активістів Патріоту України і СНА Ігоря Мосійчука, Володимира Шпару та Сергія Бевза до 6 років ув’язнення кожного, визнавши їх винними у підготовці теракту (підриву неіснуючого пам’ятника Леніну).

Після проголошення вироку Васильківським терористам біля будівлі Києво-Святошинського суду, Беркут жорстоко побив мирних мітингарів та журналістів.  

ІНФОРМАТОР


Поки в столиці України вирують протестні настрої в Закарпатськкій області порівняно спокійно. Мітингувальники на Закарпатті  претензій до дій силовиків чи влади в області не мають.

Так, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, у понеділок, 20 січня, зустрівся із представниками мітингувальників, які зібралися біля обласної адміністрації. На зустрічі також були присутні представники ЗМІ.

Мітингувальники, серед іншого, питали чи беруть закарпатські правоохоронці участь у подіях у столиці, та чи на місці перебуває головний міліціонер області. Відтак, одразу після зустрічі, керівник області мав телефонну розмову з начальником обласного УМВС Василем Варцабою, - котрий, до слова, перебуває на робочому місці, - та попросив його у разі необхідності інформувати громадськість щодо вищезазначених питань.

      

21/01/14 14:00   Надзвичайне

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=71019
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3749400 0