Всі Новини Закарпаття
        

Що потрібно знати, аби вас «не кинули», влаштовуючись на роботу

Що потрібно знати, аби вас «не кинули», влаштовуючись на роботу Приводом для написання цього матеріалу стало звернення у редакцію читача «НЗ». Пані Марія розповіла про історію, яка трапилася з її внучкою. У своєму листі жінка пише, що та, будучи студенткою одного з вишів Закарпаття, на період літніх канікул вирішила влаштуватися на роботу. Більше місяця дівчина працювала в одному з елітних готельно-ресторанних комплексів Ужгорода, після чого її безпідставно звільнили, не заплативши жодної копійки. Як з’ясувалося, такі випадки непоодинокі... Тож, як не стати жертвою недобросовісного роботодавця, цікавимося у начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Закарпатській області Івана Левкулича.

 «Влаштовуючись на роботу, кожен має знати свої права та обов’язки, а також умови трудового договору, — каже Іван Левкулич. — Трудова угода – це добровільна угода двох сторін: найманого працівника і роботодавця. Останній повинен дотримуватися норм права, але й працівнику, котрий погоджується на виконання певних трудових функцій, слід дбати про дотримання своїх прав», — наголошує посадовець.

Проблема тіньової зайнятості, з його слів, є досить поширеною на Закарпатті. А виявити нелегальних працівників у ході перевірки досить важко. Бо їх роботодавці не оформляють у відділі кадрів підприємства, а відтак виникають труднощі при документуванні таких фактів. Подібні обставини можуть бути встановлені тільки шляхом проведення слідчих дій, які здійснює міліція, або доведені в суді за позовом потерпілих.

Відомо також, що підприємницька діяльність може здійснюватися власними зусиллями або ж за допомогою найманих працівників. Проте, за словами Івана Левкулича, нерідко підприємці, щоб ухилитися від санкцій контролюючих органів, своїх працівників реєструють приватними підприємцями, які працюють на підставах цивільно-правової угоди. Однак, якою б не була привабливою пропозиція роботодавця, погоджуватися на таке не варто, адже працівник у такому випадку втрачає майже всі соціальні гарантії. Як зазначає Іван Левкулич, ця проблема поки що не врегульована чинним законодавством, тому подібне є одним із способів ухилення роботодавців від легальної форми працевлаштування.

«Якщо людина все ж погодилась на умови недобросовісного роботодавця працювати без укладання трудової угоди, вона, звичайно, в будь-який час може звернутися до інспекції праці. Проте наявні в інспекторів праці правові механізми щодо протидії тіньовій зайнятості є недостатніми для того, аби ми могли оперативно задокументувати працедавця, який використовує найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, — каже Іван Левкулич. – Звичайно, альтернативно можна звернутися в міліцію, яка з введенням нового Кримінально-процесуального кодексу розслідує злочини, пов’язані з порушенням трудового законодавства, або до суду».

До речі, у Кодексі законів про працю, у статті 24, йдеться про те, що коли роботодавець допустив працівника до виконання трудової функції, не уклавши письмово трудового договору, то, за наявності певних доказів, уже тільки це кваліфікується як укладання трудової угоди. Проте вашу трудову діяльність на тому чи іншому підприємстві потрібно ще довести…

Яна МИЙСАРОШ

газета «Новини Закарпаття»

      

21/10/13 12:16   Бізнес

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=66748
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
21250592 2