Всі Новини Закарпаття
        

«Закарпатська правда» оприлюднить рейтинг шкіл краю

«Закарпатська правда» оприлюднить рейтинг шкіл краю А ви задоволені рівнем освіти, яку отримують ваші діти?

Школа – наш другий дім, у який ми потрапляємо дітьми, а виходимо дорослими. Кожен знає, що школа – це не тільки і не стільки стіни, класи, їдальня, спортзал, підручники... Школа – це, в першу чергу, люди: учні та вчителі, котрі щодня разом відкривають і досліджують нові величезні світи, які вміщаються всього лише в 45 хвилин уроку.

Але ось біда: як зрозуміти, який «будинок» кращий? Як оцінити? Довіритися суворим колонкам цифр, що приходять із міністерства або профільного управління? Чи будуть вони об’єктивними? Чи не має на них вплив той чи інший чиновник, директор, службовець?

Рейтинг може бути об’єктивним і саме таким, який нам, батькам, потрібен – складений виключно на оцінюванні знань дітей. Так, Закарпатське рейтингове агентство здійснило аналіз результатів зовнішнього незалежного тестування випускників закарпатських загальноосвітніх шкіл у 2013 році. За основу рейтингу бралися оцінки, отримані випускниками відповідних шкіл 2012/2013 навчального року в ході незалежного тестування. За спеціальними формулами зрештою й вийшов рейтинг, який цього тижня, в суботу, 19 жовтня, буде повністю опублікований у № 41 газети «Закарпатська Правда». Оскільки кожна закарпатська родина тією чи іншою мірою причетна до освітнього процесу – кум, брат, сват викладає чи син, онучка, племінниця вчиться – то, переконані, ознайомитися з рейтингом буде цікаво всім. І зробити відповідні висновки!..

      

17/10/13 15:10   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=66603
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3905807 0