Всі Новини Закарпаття
        

Балогу допитали у справі про вбивство ужгородського підприємця

Балогу допитали у справі про вбивство ужгородського підприємця Глава секретаріату президента Віктор Балога дав слідчому МВС свідчення у справі про вбивство ужгородського підприємця Олега Грузина. Про це повідомив газеті "Комерсант-Україна" міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Раніше Луценко згадував про допит Балоги в справі про убивство у Закарпатті, але не уточнював, про який саме епізод ідеться.

"Комерсанту" стало відомо, що йдеться про вбивство Олега Грузина, розстріляного 5 лютого в Ужгороді. Він був другом відомого в Закарпатті кілера Євгенія Ігнаткіна, який організував у 1998 році вбивство депутата Закарпатської облради Михайла Токаря (у кримінальних колах також відомого як Геша).

За інформацією газети, одна з версій слідства полягає у тому, що Балога не зацікавлений у достроковому звільненні Ігнаткіна (засуджений на 15 років за вбивство і зараз утримується в колонії строгого режиму у Вінницькій області) і дачі ним свідчень щодо замовників убивства Токаря.

"Він (Віктор Балога) дійсно прийшов, дав свідчення. У слідчого були запитання до Балоги, тому що він згадується у багатьох ЗМІ як людина, можливо, знайома з обставинами вбивства кримінального авторитета Геші", - сказав Луценко, додавши, що "нещодавно убитий Грузин був найкращим другом" Ігнаткіна.

"Останнім часом Грузин намагався впливати на ухвалення рішення про переведення Ігнаткіна у зону загального режиму. Слідчий визнав за необхідне допитати пана Балогу, який був у тісному контакті з багатьма фігурантами цієї справи", - додав голова МВС.

Крім того, за словами міністра, у зв'язку з тим, що він оголосив про необхідність допиту глави секретаріату президента, Балога подав на нього до суду.

"Віктор Балога зараз у Закарпатті судиться з газетою, яка передала мої слова, а також зі мною", - сказав Луценко виданню.

При цьому він зазначив, що не може уявити, "що буде предметом оскарження", тим більше що "якогось серйозного повороту у справі в результаті (допиту) не відбулося".

У секретаріаті президента не стали коментувати факт подання Балогою позову до голови МВС, але пообіцяли найближчим часом розглянути офіційний запит.

      

07/04/09 14:25   Політика

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=6638
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906204 0