Всі Новини Закарпаття
        

БАЛОГІВСЬКІ ЩУРІ БІЖУТЬ З ПАРОПАЛАВА – ПЕРШИМИ, ПРИХОПИВШИ МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ !

БАЛОГІВСЬКІ ЩУРІ БІЖУТЬ  З ПАРОПАЛАВА – ПЕРШИМИ, ПРИХОПИВШИ МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ ! Як стало відомо з достовірних джерел на угорському кордоні з багатомільйонною контрабандою готівкових доларів затримано ще одну балогівські кадру.

З прізвищем цієї пані в Закарпатті пов’язана купа корупційних скандалів. Не лише на Свалявщині добре знають Олену Колядко.

Її „трудова” біографія залишила слід в історії Свалявської податкової служби, коли лише втручання шефа нововсвореної податкової міліції - генерала Гецянина врятувало підприємливу Олену від буцегарні за хабарі. Не менш знаковим був і скандал навколо дерибану Солочинських земель багатих родовищами мінеральної води за часи роботи в Свалявській райдержадміністрації. Про ці випадки краянам вже відомо з місцевих ЗМІ.

Наразі підприємлива жіночка вирішила за прикладом боса – головного сантехніка сховати за кордоном до „кращих часів” мільйонні статки . Кажуть вона прямувала до Німеччини. Звісно німецькі банки надійніші ніж українські. Однак виглядає справа не в банках, а у відчутті близького кінця балогівського режиму на Закарпатті, що невмолимо наближається разом з каденцією шефа головного сантехніка. От і побігли щурі з пароплава, що починає тонути. Після недавнього швейцарського вояжу Віктора Балоги з відомою широкому загалу метою, така поведінка його прислужників цілком прогнозована. Однак, цікавим в цій брудній історії є інший момент. Чи отримає нарешті спільнота відповідь на сакраментальне питання:

- Хто з чопських митників сприяв підприємливій пані у безперешкодному перевезенні багатомільйонної контрабанди через український кордон ?

      

26/12/08 00:24   Кримінал

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=5726
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
5312463 0