Всі Новини Закарпаття
        

Посадити "Льоню Кравчука"!

Посадити 'Льоню Кравчука'! Цю нереалізовану ідею обговорювали нардепи-комуністи в Ужгороді. Такий "акцент" став одним із головних на вчорашній зустрічі в прес-центрі «Нове Закарпаття» в Ужгороді з представниками ЗМІ народних депутатів від КПУ Валентина Матвеєва (заступника голови фракції), Сергія Гордієнка, Сергія Топалова. Їх представляв ватажок ленінців краю Володимир Алексій.

Причини нинішнього невтішного стану в Україні фундуються в зрадництві першого президента-лиса Л.Кравчука. Зрадник він є подвійний, бо ж зрадив не тільки добрим засадам комуністичної ідеї, але й безпартійній панії — Совісті. Багато можливостей від нинішнього складу українських політиків відібрав, приміром, його «нульовий варіант» у відносинах із Росією, де зазначено, що Україна до Росії після краху Союзу не має жодних претензій.

            Це все стало одним із головних акцентів учорашньої зустрічі в прес-центрі «Нове Закарпаття» в Ужгороді з представниками ЗМІ народних депутатів від КПУ Валентина Матвеєва (заступника голови фракції), Сергія Гордієнка, Сергія Топалова. Їх представляв ватажок ленінців краю Володимир Алексій.

             Такі собі, на перший погляд, статечні дядьки виявилися досить конструктивними і по-бойовому настроєними на подолання негараздів у країні. Вони сповістили, що приїхали зустрітися з виборцями, конкретно спрацювати на їхні побажання. «Театр» із блокуванням трибуни у ВР осудили. Це ж робиться «в угоду великому бізнесу» (полтавчанин Гордієнко). Адже парламентарі, на його думку, після двадцяти років розкрадання борються за те, щоб «докрасти все». Через те, наприклад, не вводиться державної монополії на реалізацію алкогольних і тютюнових виробів — «золотої качки» для бюджету будь-якої держави. Неможливо наразі добитись і повернення в державну власність (до речі, за існуючою Конституцією) надр.

Пан Матвеєв повідомив, що ще Кучма наклав вето на законодавчу пропозицію комуністів щодо державної монополії на алкоголь і тютюн. Вето вдалося подолати, але затятий Президент Закон так і не підписав. А суд не розглянув позову комуністичної фракції до лідера держави. Цей проект вносився і при «антикучмівських» владниках. Віз і нині там. Бо власники лікеро-горілчаних заводів сидять у ВР. Але, за Матвеєвим, нині є можливість  «знайти більшість для прийняття цього законопроекту». Хочеться вірити, що Бог ленінцям допоможе, зглянувшись на безтямні вирячені очі обікрадених своїм «братом» любих українців. Чомусь не йдуть «власть імущі» і на одночасне проведення двох референдумів — щодо вступу до ЄС і до Митного союзу. В каламутній воді легше, очевидно, ловити рибу мільйонів, яких ніхто не зможе відібрати як від каменєвсько-зінов’євського клану — здрібніли. Навіть потенційні «відбирачі» — кишенькові.

             …Отже, справа української деградації сконцентрована, на сміх всім курям світу, в одному звукові: лЕнінці змінилися на лЬОнінців. Амплуа — бути нащадками крадія Льоні Кравчука здалося всім значно приємнішим, ніж продовжувати справу Леніна — діяти на благо всім трудящим. Жаль…

Василь ЗУБАЧ

      

28/02/13 23:08   Політика

Коментарі (5)

28 лютого 2013, 21:40
додо
кравчука на виселицу,хитрого лиса


28 лютого 2013, 21:09
витт
Надо его просто отодвинуть от экранов ТВ, чтобы люди не плевались лишний раз, А так - пусть дед существует


28 лютого 2013, 15:21
виборці
Починати треба із симоненка і ющенка, раз пішли такі танці...


28 лютого 2013, 13:29
Тетяна
Не треба так саркастично писати цю статтю,тому що монополія на виробництво алкоголю і тютюну дійсно повинна належати державі, так було споконвічно і при царизмі і в Радянському Союзі, а також надра належать державі.


28 лютого 2013, 11:27
семен
Принципово це правильне питання - де поділося ЧМП і гроші від продажу суден, та ще багато іншого. Друге питання що за зрадництво комуністичної ідеї немає суду який би його судив, а за вкрадені у держави та громадян гроші це вже інше!

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=56132
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4819297 0