Всі Новини Закарпаття
        

Гандбол: Ужгородські "Карпати" розгромили "Реал" — 39:21 (фото)

Гандбол: Ужгородські 'Карпати' розгромили 'Реал' — 39:21 (фото) Ужгородські гандболістки досить впевнено виграли свій перший матч в новому сезоні. Екзаменувати «Карпати», які вперше вийшли у новій червоній формі, в першому турі мали новачка Суперліги – миколаївський «Реал-МОШВСМ».

Як грати проти чемпіона країни миколаївкам мала підказати Владлена Рибкіна – вже екс-гандболістка «Карпат», яка в це міжсезоння покинула Ужгород на користь Миколаєва.
Щоправда, підказок цих вистачило всього на декілька хвилин першого тайму.  Рахунок у грі відкрила Наталія Петровська – вона і стала автором першого забитого голу у складі чемпіонів в новому чемпіонаті.
Миколаївки огризалися – щоправда, не довго. До 5 хвилини рахунок був рівний 3:3.
А вже після «Карпати» пришвидшилися і почали показувати чемпіонську гру, з кожною хвилиною відриваючись в рахунку. До речі, в першому таймі серед «карпатівок» варто відзначити  дебютантів Олену Уманець та вихованку ужгородської ДЮСШ Тетяну Кільч, які встигли відзначитися голами.  Чим і  допомогли зробити рахунок 18:10 після першої половини гри.
У другому таймі  малюнок поєдинку не змінився: «Карпати» атакували,  «Реал» пробував робити спротив, але в них нічого не виходило. До слова, тренер за карпаток по ходу гри весь час змінював склад, даючи змогу пограти практично всім гравцям, очевидно давши відпочити своїм лідерам перед іграми із більш сильнішими суперниками.
Але оцей «молодняк»каші не зіпсував і тільки збільшив відрив. Матч так і завершився разгромом «Карпат» з рахунком  39: 21.

Петро Минай, KARPATNEWS.in.ua

 

ФОТО з сайту “Час Закарпаття”

      

20/09/12 10:48   Спорт

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=49120
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906142 0