Всі Новини Закарпаття
        

На Хустщині проходила першість Закарпаття з лижних перегонів

На Хустщині проходила першість Закарпаття з лижних перегонів Днями на Хустщині проходила першість Закарпаття з лижних перегонів, у якій взяли участь шість команд. У цьому чемпіонаті на лижню вийшли як зовсім юні, але перспективні спортсмени, так і досвідчені дорослі, за плечима яких багато стартів у подібного рангу змаганнях.

Стартували і наші земляки-міжгірчани, котрі прагнули на фініші зимового сезону в певній мірі реабілітуватися за не особливо вдалі виступи у теперішніх обласних першостях серед команд ДЮСШ. Сердито грюкнути дверима у сусідньому районі не вдалося із-за причини, що наші лижники виступали неповним складом — були відсутні жінки. Добре, що другого дня у команді з’явилася хоч одна з двох — педагог Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина Тетяна Дурунда, але втрати все-таки суттєво вплинули на підсумковий результат.

Першого дня з-поміж міжгірців-юніорів найуспішніше виступили Андрій Гуралевич та кандидат у майстри спорту, нині — студентка Ужгородського національного університету Оксана Пиринець, які у своїх забігах фінішували другими. Ще одна вихованка кращого тренера області з лижних перегонів, вчителя фізкультури Келечинської ЗОШ І-ІІ ступенів Василя Коваля — Вікторія Щур посіла третю сходинку в турнірній таблиці.

Зате наступного дня верховинські лижники заявили про себе вагомо, проявивши волю до перемоги у змішаній естафеті. Першим стартував соймівчанин Богдан Юртин (тренер Євген Боровков), відтак прибула на змагання Тетяна Дурунда, яка задала тон на трасі, а закріпили чемпіонський успіх підопічні Василя Коваля — келечинці: кандидат у майстри спорту, студент Тернопільського педінституту Володимир Зубанич та Оксана Пиринець.

Лаври переможців ледь не здобули і наші юніори в естафеті — Ростислав Галай, Вікторія Щур, Андрій Гуралевич та Олександра Зубанич, поступившись кількома секундами тільки команді Рахова. Волівчани здобули бронзові нагороди.

Лиш із-за причини того, що жінки з Міжгірщини не взяли участь в індивідуальних забігах, наш район із 680 очками у загальнокомандній боротьбі задовільнився третім місцем. А першість здобули рахівчани — 776 пунктів, другі — волівчани (765 балів).


Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ.
"Верховина" для mizgir.com.ua

      

18/03/12 03:03   Спорт

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=41748
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4688063 0