Всі Новини Закарпаття
 
        

Азаров запропонував трьом закарпатським студентам стати його радниками

Азаров запропонував трьом закарпатським студентам стати його радниками Сьогодні, 2 березня, прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував трьом студентам закарпатських вищих навчальних закладів стати його радниками на громадських засадах.

Відповідна пропозиція у глави уряду з'явилася під час лекції Як в Україні забезпечити сталий соціально-економічний розвиток, яку він прочитав для студентів вищих навчальних закладів Ужгорода.

Зокрема, Азаров запропонував стати його радниками студентам факультету менеджменту та підприємництва Мукачівського державного університету Мілану Куштулинцу, юридичного факультету Ужгородського національного університету Олександру Сливці та факультету економіки і туризму Закарпатського державного університету Михайлу Гнетилу.

Під час лекції прем'єр звернувся до студентів з проханням висловити бачення актуальних питань розвитку соціальних і економічних процесів, що відбуваються в Україні.

Азаров запросив на сцену трьох слухачів, яких обрали студенти, і запропонував їм бути опонентами глави уряду.

У першу чергу прем'єр-міністра цікавило те, що, на думку студентства, уряд робить невірно і що необхідно виправити.

"Мені не потрібні схвальні відгуки про роботу уряду. У першу чергу я хочу запитати у студентів: що, на вашу думку, уряд робить не так, що необхідно виправити", - сказав він.

Після цього студент Сливка сказав, що поки всі дії уряду є правильними.

"За короткий час не можна розвинути економіку і підняти її з ями. Повинно пройти років 10-15", - зазначив студент-правник.

Прем'єр підтвердив судження студента.

"За рік-два підняти країну, підняти економіку неможливо, але якщо з року в рік наполегливо працювати - ми зможемо протягом 10-15 років зробити Україну процвітаючою європейською країною", - наголосив Азаров, додавши, що для цього потрібна політична стабільність і єдність усіх гілок влади.

Разом з тим прем'єр нагадав, що завжди напередодні виборів з'являється велика кількість провокаторів, які намагаються підірвати політичну стабільність у країні.

Він спрогнозував, що під час виборчої кампанії в парламент будуть висуватися відверто популістські гасла, коли окремі кандидати обіцятимуть після приходу до влади золоті гори: вдвічі збільшити розмір пенсії, зарплати чи стипендії, створити мільйони додаткових робочих місць тощо.

"Ошуканих людей набагато простіше направити на прийняття неправильних рішень", - сказав Азаров.

Наприкінці лекції він запропонував слухачам вибрати з трьох студентів, які йому опонували, того, хто, на їхню думку, найбільш підготовлений для того, щоб в майбутньому стати прем'єр-міністром.

"Я запрошую цих молодих людей стати моїми радниками на громадських засадах. Коли ви будете прем'єр-міністрами, вам доведеться приймати непрості рішення ... Завдання прем'єр-міністра - знайти оптимальне рішення, що буває досить складно", - підсумував Азаров.

УНІАН

      

02/03/12 16:50   Політика

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=41119
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4999363 0