Всі Новини Закарпаття
        

Кабмін встановив ліміт на службові автомобілі

Кабмін встановив ліміт на службові автомобілі Кабінет міністрів встановив ліміт легкових автомобілів, які обслуговують органи виконавчої влади.

Згідно з лімітом, найбільшу кількість легкових автомобілів для центрального апарату закріплено за Державною податковою службою (15 автомобілів), Міністерством оборони (12), Міністерством фінансів (10).

У свою чергу, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство юстиції і Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства можуть мати для обслуговування центрального апарату по вісім легкових автомобілів.

Як повідомляється, закріплений ліміт на автомобілі для територіальних органів міністерств та відомств. Зокрема, найбільшу кількість машин можуть мати територіальні органи Податкової - 1 253 автомобілі, Мін'юсту - 1067 машин і Держфінінспекції - 320 машин.
Крім того, встановлено ліміт для обласних та районних державних адміністрацій.

Уряд постановив, що автомобілі, які перебувають на балансі органів влади і звільняються у зв'язку з встановленням ліміту, підлягають реалізації або передачі на баланс іншої бюджетної організації.

Кабмін також заборонив орендувати легкові автомобілі, що перевищує встановлений ліміт. Уряд доручив органам влади протягом двох місяців привести кількість автомобілів у відповідність з установленим лімітом.

Раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі склало список державних підприємств, які купують дорогі автомобілі.

bigmir)net

      

30/01/12 17:00   Бізнес

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=39792
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3750105 0