Всі Новини Закарпаття
        

Sinoptik: Погода в Ужгороді та Закарпатській області на середу, 7 вересня

Sinoptik: Погода в Ужгороді та Закарпатській області на середу, 7 вересня У середу в Закарпатській області очікується мінлива хмарність.

У середу в Закарпатській області очікується мінлива хмарність. В Ужгороді, Мукачеві, Береговому, Сваляві, Хусті, Виноградові, Міжгір'ї та Рахові опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +8...+13 градусів, удень – від +20 до +25. Вітер південний та південно-східний, 5-10 м/с. У другій половині тижня збережеться мінлива хмарність, місцями пройдуть дощі.

 

Погода в Україні на середу, 7 вересня

 

У середу в Україні збережеться мінлива хмарність. На більшій частині країни опадів не прогнозується. У північних, місцями у східних і південних областях очікуються короткочасні дощі. Температура повітря вночі становитиме +8...+17 градусів, удень +18...+29. Вітер переважно північний і північно-східний, 5-10 м/с.

 

У північних областях очікується мінлива хмарність, на всій території регіону пройдуть короткочасні дощі. Вночі повітря прогріється до +16 градусів, удень – до +21. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У південних областях переважно хмарно. В Одеській і Миколаївській областях збережеться дощова погода. У Херсонській і Запорізькій – переважно без опадів. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+19 градусів, удень повітря прогріється до +22...+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Криму очікується сонячна погода, на всій території півострова опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе +17 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +24 до +28 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У східних областях буде мінлива хмарність, в регіоні переважатиме дощова погода. Вночі +8...+13 градусів, денна температура повітря складе +20...+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність, на всій території регіону опадів не прогнозується. Температура повітря знизиться вночі до +9...+12 градусів, удень – до +20...+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У Карпатах мінлива хмарність, переважно без опадів. Температура повітря вночі від +9 до +11, вдень до +22 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

У центральних областях – хмарно з проясненнями, на більшій частині регіону опадів не передбачається. У Вінницькій області пройдуть короткочасні дощі. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+14 градусів, удень – від +22 до +25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

      

06/09/11 18:14   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=34968
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906836 0