Всі Новини Закарпаття
        

Сьогодні День Державтоінспекції України

Сьогодні День Державтоінспекції України День Державтоінспекції МВС України вважається неофіційним святом співробітників ДАІ. 14 квітня 1997 року Кабінет Міністрів України затвердив "Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ". Саме з цього дня започаткована історія створення української ДАІ.

 У 1936 році прообраз сучасної Державтоінспекції був включений до складу Головного управління Робочо-селянської міліції НКВД СРСР, і 3 липня того ж року Народний комісаріат СРСР прийме постанову "Про затвердження Положення про Державну автомобільну інспекцію Головного управління Робочо-селянської міліції НКВД СРСР".

 У перші роки діяльності молодій Державтоінспекції не вистачало кваліфікованих кадрів, не було досвіду роботи, а у співробітників не було ні патрульних автомобілів, ні радіозв'язку.

 

 Сьогодні ДАІ МВС України нараховує майже 23 тис. співробітників, з яких 19,6 тис. - атестовані і 3,3 тис. - вільнонаймані. У структуру Департаменту ДАІ входять Управління моніторингу та інформаційного забезпечення, Управління дорожньо-патрульної служби, організації пошуку автомототранспортних засобів і профілактичної роботи, Управління державної автомобільно-технічної інспекції, контролю над перевезенням небезпечних вантажів і станом доріг, Служби безпеки руху.

 

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ

      

14/04/11 13:22   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=29449
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3749722 0