Всі Новини Закарпаття
        

Польща поскаржилася на білоруські підробки WikiLeaks

Польща поскаржилася на білоруські підробки WikiLeaks У документах, що анонімно розсилаються в польські ЗМІ, містяться нібито докази втручання Польщі у внутрішні справи Білорусі.

Міністерство закордонних справ Польщі назвало підробкою поширені в Інтернеті документи, за формою схожі з опублікованими сайтом WikiLeaks депешами, в яких розповідається про дипломатичні відносини Польщі та Білорусі.

Як повідомляється, у документах, що анонімно розсилаються в польські ЗМІ, містяться нібито докази втручання Польщі у внутрішні справи Білорусі.

Серед іншого, у документах йдеться про те, що глава МЗС Польщі Радослав Сікорський доручав передати кандидату в президенти Білорусі Володимиру Некляєву 80 тисяч євро на організацію опозиційних акцій 19 грудня 2010 року.

Після завершення президентських виборів поляки нібито збиралися зв'язатися з Олександром Мілінкевичем, якого нібито визнали найбільш надійним опозиційним лідером. Мілінкевич не брав участі у виборах.

Після арешту ряду опозиціонерів по завершенні білоруських виборів Польща, як стверджується в документах, збиралася зв'язатися з Олександром Мілінкевичем, якого поляки нібито визнали найбільш надійним опозиційним лідером. У виборах Мілінкевич участі не брав.

У МЗС Польщі натомість стверджують, що відомості в матеріалах не відповідають дійсності, а самі депеші є підробками. Варшава почала розслідування обставин публікації сфабрикованих документів.

На думку поляків, підробка під публікації WikiLeaks могла бути виготовлена КДБ Білорусі. З якою метою подібні матеріали могли поширюватися, не повідомляється. Про зв'язок документів з WikiLeaks говорилося в замітці, якою їх супроводжували анонімні відправники.
      

10/03/11 03:00   Політика

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=27358
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4066133 0