Всі Новини Закарпаття
        

Завтра в суді вирішиться доля підвищення цін на газ для населення

Завтра в суді вирішиться доля підвищення цін на газ для населення Завтра, 10 лютого відбудеться очікується чергове засідання Окружного адміністративного суду за позовом Національного форуму профспілок України щодо скасування постанови НКРЕ про підвищення ціни на газ для населення. Про це ІМК повідомили у прес-службі Національного форуму профспілок України.

У заяві прес-служби підкреслюється, що позов було подано більш ніж півроку тому, але за цей час судовий розгляд переносився кілька разів без будь-яких суттєвих причин.

"Ми будь-що домагатимемося скасування постанови про підвищення тарифів на газ для населення, адже це питання не було погоджено з профспілками попри те, що Генеральна угода між профспілками та урядом передбачає цю процедуру. Урядовці не надали ні нам, ні суспільству жодних наукових та економічних обґрунтувань підвищеної ціни. Це при тому, що газу власного видобутку в Україні вистачає, аби задовольнити потреби населення, не підвищуючи ціни" , - зазначив голова НФПУ Мирослав Якібчук.

Він нагадав, що рік тому НФПУ виграв аналогічний судовий позов проти уряду Юлії Тимошенко, не дозволивши підвищити тарифи на газ ще півтора роки тому.

"Тепер суд не може ухвалити іншого рішення, ніж те, яке він вже ухвалював. Можливо, саме тому судові засідання постійно скасовуються або переносяться", - заявив Якібчук.

Як повідомлялося, 16 липня 2010 року НФПУ подав позов до Окружного Адміністративного суду міста Києва щодо скасування постанови №812 Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ), яке передбачало підвищення з 1 серпня ціни на газ для населення.  

 

 

 

Джерело:  ІМК

 

 

 

 

 

 

      

09/02/11 12:34   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=26274
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
5585020 0