Всі Новини Закарпаття
 
        

У Єгипті поліція відстрілює журналістів, щоби почати зачистку від повстанців

У Єгипті поліція відстрілює журналістів, щоби почати зачистку від повстанців У Каїрі поліція готує масовий розстріл повстанців. Перед цим місто вирішили звільнити від журналістів, щоби світ не дізнався про зачистку.

У Єгипті почалися переслідування журналістів. Самі представники ЗМІ впевнені – готується масштабна акція зачистки від повстанців, тому влада Єгипту не хоче, щоби про це дізнався світ. Представників ЗМІ різних країн поліція забирає прямо з готелів, співробітники готелю прямо говорять кореспондентам, що їм потрібно позбутися від фото-і відеокамер, щоб врятувати свої життя. Шведські ЗМІ повідомляють про ножове поранення свого співвітчизника: за даними місцевих видань, чоловік доставлений в одну з каїрських лікарень. У готелі "Хілтон " 3 лютого поліція заарештувала всіх репортерів, забрала апаратуру і всі необхідні для роботи засоби зв'язку. "Поліції невигідно, щоб весь світ знав про те, що тут відбувається, - не приховуючи, пояснює один з місцевих кореспондентів, - всіх заарештують". За деякими даними, як тільки пресу видалять, в місті піде справжня зачистка вулиць від людей. Їх збираються просто розстрілювати. За деякими даними, арешти журналістів пройдуть по всьому Каїру. При цьому у журналістів немає жодної можливості покинути країну. Нагадаємо, масові акції протесту в Єгипті тривають з 25 січня. Демонстранти вимагають відставки президента Хосні Мубарака, який займає свій пост більше 30 років, а також проведення політичних і економічних реформ.

      

04/02/11 12:06   Політика

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=26011
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4999568 0