Всі Новини Закарпаття
 
        

Суд прокурора Малинича з журналістом обіцяє бути довгим…

Суд прокурора Малинича з журналістом обіцяє бути довгим… Вчора, 20 січня, в Ужгородському міськрайонному суді відбулося чергове засідання суду по справі сумнозвісного прокурора Андрія Малинича, про хабарництво якого роками пишуть місцеві ЗМІ.

Пан прокурор на засідання суду не з’явився. Але, тим не менше, судове засідання таки відбулося. Нарешті журналісту дали можливість ознайомитися з доказами, якими Андрій Малинич обґрунтовує свою вимогу від секретаря обласної організації Національної спілки журналістів України Миколи Кошути, сплатити йому 50 тисяч гривень.

 

Однак, як з’ясувалося, в доказах, наданих прокурором та журналістом є суттєві розходження. Тож суддя переніс слухання справи на наступний місяць.

 

Цікавим є той факт, що прокурор Малинич долучив до справи і відповідального працівника ужгородської міської ради. А точніше, розшифровку запису виступу журналіста Кошути на засіданні ужгородської міської ради, завірену підписом та печаткою того чиновника, що більше відомий закарпатцям під прізвиськом Че Гевара, через жбурляння яйцями у голову нині чинного мера міста Віктора Погорєлова.

 

У зв’язку з тим, що в ході судового розгляду були представлені декілька різних за змістом варіантів відео- та аудіо-матеріалів, єдиний спосіб яким можна встановити факт того, що ж справді відбувалося на засіданні ужгородської міської ради, є призначення експертизи наданих доказів та жорсткого диску комп’ютера, на який вівся запис згаданого засідання. Тож, без сумніву, журналіст Микола Кошута проситиме суд призначити цю судово-технічну експертизу, аби об’єктивно з’ясувати суть справи.

 

Враховуючи той факт, що суддя відмовив журналісту Кошуті у клопотанні викликати до суду, в якості свідка, потерпілого від вимоги хабара прокурором Малиничем, Сергія Ратушняка, з одного боку, і з задоволенням всіх клопотань представника Малинича, маємо сподівання, що суддя не відмовить журналісту у проведенні такої експертизи. Проте така експертиза триватиме щонайменше три місяці, то ж можна зробити висновок, що на рішення суду Малиничу доведеться чекати не скоро.

 

А тим часом громадськість сподівається, що керівництво обласної чи Генеральної прокуратури нарешті дасть відповідь на питання, звідки ж, все-таки, у заступника прокурора міста Ужгорода Андрія Малинича мільйонні статки?

      

21/01/11 14:55   Суспільство

Коментарі (12)

11 березня 2011, 15:44
ветеран
У свою чергу проблеми, пов'язані з особливостями реалізації права громадян на свободу вираження поглядів і критику стосовно дій (бездіяльності) посадових та службових осіб, неодноразово були предметом розгляду Європейського суду з прав людини. Застосовуючи положення статті 10 Конвенції про захист прав людини та основних свобод ( 995_004 ) в рішеннях у справах "Нікула проти Фінляндії" ( 980_042 ), "Яновський проти Польщі" та інших, Європейський Суд підкреслює, що межі допустимої інформації щодо посадових та службових осіб можуть бути ширшими порівняно з межами такої ж інформації щодо звичайних громадян. Тому, якщо посадові чи службові особи діють без правових підстав, то мають бути готовими до критичного реагування з боку суспільства. (абз. 6 п. 3 рішення Конституційного Суду України у справі про поширення відомостей від 10 квітня 2003 року № 8 рп/2003).
Згідно зі ст. 46 Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод людини (далі – Конвенція) визначається пряма дія рішень Суду в країнах - учасницях Конвенції, включаючи Україну. Згідно ст. 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини", суди застосовують при розгляді справ "Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод" (далі - Конвенція) та практику Європейського суду з прав людини як джерело права. В рішенні Європейського суду з прав людини у справі "Лінгенс проти Австрії" (1986 р.) суд розрізняє факти та оціночні судження. Існування фактів можна довести, а правдивість критичного висловлювання не підлягає доведенню. Вимога доводити правдивість критичного висловлювання є неможливою для виконання і порушує свободу на власну точку зору, що є фундаментальною частиною права, захищеного ст. 10 Конвенції.


24 січня 2011, 12:00
Виктор
Ага, а еще Волошин и Малинич НЕГРЫ!


23 січня 2011, 20:21
Изя
Любому журналисту позволено «гавкать» по всякому поводу, но только до тех пор, пока он не ставит под сомнение необходимость существования системы коррупции и взяточничества в Прокуратуре Украины


23 січня 2011, 19:47
Малинич
Я кожний місяць плачу нагору за посаду. Срати я на вас всіх хотів... Пішли ви на х....


23 січня 2011, 19:35
Совість
Ганьба, куди ми котимось ? Прокурори - хабарники.Ви подивіться на його пику- це ж типічний шизоїд. Не виключаю,що нижчевказане про його орієнтацію - правда. Жах.


23 січня 2011, 19:30
Попашмекс
Да, действительно, у Волошина даже его ручного журналюжку звать Виталий ГОЛУБ... Не спроста это все, ой не с проста !!!


23 січня 2011, 19:27
Гей клуб
всем давно известно о нетрадиционной сексуальной ориентации Ивана Волошина и Андрея Малинича. В "своих " кругах их шуточно называют "голубками"


23 січня 2011, 02:13
челядник
Я малинич малом е членососом у Ваньки Волошина,але лем маленько....


22 січня 2011, 17:35
Волошин
Та се муй кум, ми з ним як то зара модно казати...? а...аа..аа. Точно .... СВІНГІРУЄМЕ.. Вун має мою жону - Тамарку, а я його і його жону.... пак вун мене.. Короче міняємеся часто так.
Так шо хотів уповісти ? Я зо своїм кумом ще разочок кинеме простих людей (лохів) на бабки, пак даме взятку у судові як усе, і всьо ! Пуйдеме дале свінгурувати... Муй буратінко (малинич) любить одпочивати у нашій Унгварській бардельній хижі. Там ми вшидкі шалення робиме.


22 січня 2011, 15:22
Mирослав
Правду Сергій говорить. Два роки тому Малинич за закриття справи змусив мене перевести на церкву де його батько і мати всім заправляють 50 тисяч гриваків.


22 січня 2011, 12:14
!!!!
Малинич повинен сісти на нари за хабарництво и прокуратурі не вдасться довго ховати від правосуддя цього злочинця. Раніше його прикривав в Генеральній прокуратурі Кудрявцев,скоро довідаємося кому у спадцину передали Малинича. Зрозуміло, що Малинич це сотні тисяч відкатів для когось в Геннеральній, але гадаю скоро цьому прийде кінець і Малинич відповість за злочини


22 січня 2011, 11:48
писатель
Цікаво як зараз буде викручуватися прокуратура. Державний службовець розповідає журналістам злочинні схеми отримання хабарів і вимагання грошей з підприємців прокурором Малиничем. відправте це відео в Генеральну прокуратуру нехай порушують проти здирника і хабарника Малинича кримінальну справу. От виродок під дахом прокуратури організував ОЗУ. Тепер вже зрозуміло звідки у прокурора мільйони награбованих грошей

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=25296
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906308 0