Всі Новини Закарпаття
        

Нова рубрика для автолюбителів у стрічці новин на порталі UKR.NET

Нова рубрика для автолюбителів у стрічці новин на порталі UKR.NET У стрічці новин на національному інтернет-порталі UKR.NET з’явився новий розділ «Авто».

У стрічці новин на національному інтернет-порталі UKR.NET з’явився новий розділ «Авто».

 Мільйонам власників машин й тим, хто тільки мріє про автівку, тепер не потрібно «колесити» по сторінках Інтернету у пошуках свіжих автоновин. Гучні події, новинки автопрому, тест-драйви та  інші  новини автомобільного ринку України і світу щохвилини збираються у стрічку новин «Авто» на національному інтернет-порталі UKR.NET.

 Якщо ви ще не знаєте, як пройшло Бостонське авто шоу й не бачили гарячих фото з Essen Motor Show 2010, якщо вас цікавить результат тест-драйву нового японського кросовера, якщо нові вигадки автострахувальників, ДАІ й виробників пального не залишають вас байдужими – тоді вперед, за автоновинами на портал UKR.NET.

 До кінця першого тижня існування рубрики «Авто» в стрічці новин на порталі UKR.NET кількість кліків по автоновинам перевищила 100 тисяч на день.

 

Довідка.

Національному інтернет-порталу UKR.NET (www.ukr.net) 6 років. На сьогодні він є  найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом серед українських Інтернет-користувачів – його знає кожен другий український користувач Мережі (за даними дослідження InMind). На порталі UKR.NET зібрано оптимальний набір найпопулярніших та найбільш запитуваних багатьма українськими користувачами сервісів: новини, пошта, погода, МАРКЕТ з пропозиціями кращих в своїх категоріях інтернет-магазинів, персональний сервіс закладок та ін.

 

      

17/12/10 15:24   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=23696
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
13454852 1