Всі Новини Закарпаття
        

Представниця Закарпаття Іветта Божар — перша віце-міс конкурсу краси "Міс Україна-Поділля" (ФОТО)

Представниця Закарпаття Іветта Божар — перша віце-міс конкурсу краси 'Міс Україна-Поділля' (ФОТО) Перемогу на першому конкурсі краси «Міс Україна-Поділля» здобула 18-річна вінничанка Вікторія Рихлюк. Шоу проходило 27 листопада у Вінницькому музично-драматичному театрі імені Садовського.

Загалом за корону найкращої дівчини України-Поділля змагалися 18 представниць із 12 областей України. Разом з шістьма вінничанками за корону найкрасивішої дівчини змагалися красуні з Ужгорода, Рівного, Запоріжжя, Полтави, Львова, Житомира, Києва, Кіровограда, Тернополя, Хмельницького і Харкова.

Першою віце-міс стала представниця Закарпаття Іветта Божар
, титул другої віце-міс дістався львів’янці Анні Андрес. Титул «Міс спорт» поїхав до Рівного із Тетяною Климець, «Міс Gold» стала представниця Житомира Юлія Пінчук, «Міс дружба» завоювала тернополянка Анастасія Шеремета, а звання «Міс глядацьких симпатій» від глядачів дістався вінничанці Марії Швець.

Вели цей новий конкурс краси популярні телеведучі Юрій Горбунов та Інна Цимбалюк, яка сама у 2006 році стала «Міс Україна-Всесвіт». А поміж виходами дівчат розважали глядачів переможець шоу "Танцюю для тебе-3" і срібний призер першого сезону проекту "Танцюють всі!" Олександр Лещенко, а також епатажна група А.Р.М.І.Я у складі п’яти чарівних та сексапільних учасниць. Вінничанам, що прийшли у цей вечір до театру Садовського, шоу прийшлося до душі, на аплодисменти глядачі не скупилися.

Нагадаємо, що конкурс «Міс Україна-Поділля» організував відомий вінницький меценат Сергій Панадій, генеральним спонсором виступила газета RIA.


29 листопада 2010, 10:16
"20"
      

29/11/10 12:19   Культура

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=23024
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4688193 0