Всі Новини Закарпаття
        

На меблевому підприємстві Закарпаття сміттєвий контейнер убив робітника

На меблевому підприємстві Закарпаття сміттєвий контейнер убив робітника Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області розслідує груповий нещасний випадок, що стався у ТОВ «Меблева фабрика «Тур’янка» 16 липня 2010 року.

Груповий нещасний випадок у ТОВ  "Меблева фабрика "Тур"янка", в якому потерпів 53-річний охоронець Борис Творогов та загинув помічник верстатника Іван Мешко, на утриманні якого перебувало двоє  неповнолітніх дітей, стався під час вивезення сміття з території підприємства з допомогою електронавантажувача. На похилому майданчику останній з контейнером сміття перевернувся, внаслідок чого помічник верстатника отримав травми несумісні з життям. Охоронець отримав важку травму ноги в результаті падіння контейнера зі сміттям.

- Нещасний випадок з двома потерпілими, один з яких загинув внаслідок численних політравм, стався безпосередньо на території підприємства, - повідомила голова комісії з розслідування, в.о. начальника відділу розслідування та обліку виробничого травматизму Діана Казакова. – Оскільки на підприємствах лісорозробки та деревообробки регіону спостерігається тенденція до зростання кількості осіб, здоров"ю яких нанесено шкоду  на робочих місцях ( загальний травматизм – 7 потерпілих, з яких 2 –смертельно), управління перевірятиме транспортні підрозділи підприємств середнього ступеню ризику зазначених галузей на предмет дотримання при роботі на них вимог виробничої безпеки та охорони праці.

Прес-служба Теруправління Держгірпромнагляду по Закарпатській області
      

19/07/10 16:24   Надзвичайне

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=18422
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4062989 0