Всі Новини Закарпаття
        

Як не стати жертвою злодіїв-"домушників"

Як не стати жертвою злодіїв-'домушників' Головні засоби захисту майна - це надійна система замикання та пильність. Захист квартири повинен бути багаторубежевим. Розпочинається він з того, що ви маєте наглядати за квартирою сусіда під час його відсутності, а він – за вашою. У випадку, коли побачите незнайому людину, яка безпричинно тиняється у під’їзді вашого будинку або просто викликає підозру, відразу зателефонуйте на 102.

Завжди і при будь-яких обставинах зачиняйте  двері. Як показує досвід, більшість зловмисників проникає в помешкання  саме через недостатньо захищені двері.

Наступний рубіж – блокування загальних коридорів, які ведуть від ліфта до квартири. Двері такого  передпокою  можна обладнати ще й домофоном. Дуже важливий і так званий „глазок” у дверях, але є й інші варіанти. Мова йде про кодові замки, які можна встановити в дверях вашого під’їзду. Це буде третій рубіж. Сьогодні більшість мешканців будинків використовує такий варіант захисту під’їзду, як чергування самих  мешканців або вахтера. Найкращі сторожі – пенсіонери, які постійно перебувають вдома.

Тим, хто бажає встановити центральну охоронну сигналізацію, пропонуємо звернутися в підрозділи Державної служби охорони. Ефективність таких сигналізацій доведена неодноразово: у всіх випадках спроба обікрасти квартиру, що знаходилася під централізованою охороною, закінчувалася затриманням злодія на місці.

Не варто забувати й про інших сторожів, зокрема, про собаку, який здавна був другом людини. Звісно, тварину на тривалий період залишити без нагляду не можна. На час вашої відпустки її успішно замінить „електронний” пес: імітатор гавкання  вмикається, як тільки хтось наблизиться до вашого помешкання.

Словом, бар’єри на дорозі злодія треба нарощувати на трьох етапах: при вході в під’їзд, на спільному сходовому майданчику  та біля вхідних дверей. Дуже важливо захищати вікна та балкони, через які без особливих труднощів може пролізти злодій. Особливо полюбляють проникати зловмисники у квартири на перших трьох поверхах, тому радимо захищати балкони та лоджії декоративними решітками.

Можна створити  видимість  присутності у квартирі. Зловмисники  „вираховують” порожнє помешкання   за своєрідним  «маячком» - папірцем, залишеним у дверях, або за  кореспонденцією у поштовому ящику:  якщо її багато, отже, нікого немає вдома. Є й інші варіанти перевірки: чи вмикається ввечері світло в квартирі, чи відкриваються штори. Злодії і каменюку жбурнути можуть у вікно. Якщо господарі наступного дня не засклили розбиту шибку, вночі пробиратимуться в квартиру.  

ВЗГ ГУМВС України у Закарпатській області
      

26/06/10 13:22   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=17144
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4061980 0