Всі Новини Закарпаття
        

Росіяни та китайці зацікавилися інвестпроектом міжнародного аеропорту "Мукачево"

Росіяни та китайці зацікавилися інвестпроектом міжнародного аеропорту 'Мукачево' Від успішного втілення інвестиційних проектів мукачівці тільки виграють, - переконаний міський голова Мукачева, член Політради Єдиного Центру Золтан Лендєл. Тим більше, що місто над Латорицею є привабливим як для вітчизняних, так і зарубіжних інвесторів.

За словами міського голови, нещодавно в Мукачеві відбулася зустріч з представниками менеджменту кількох відомих австрійських фірм. У місті над Латорицею вони зупинилися по дорозі з Києва та Ужгорода, де знайомилися з ситуацією щодо впровадження інвестиційних проектів, зокрема, в питаннях енергозбереження.

З цією ж метою австрійські бізнесмени приїхали до Мукачева. Міський голова проінформував гостей щодо проектів спорудження на річці Латориця в межах міста двох міні-гідроелектростанцій. Адже, за словами Золтана Золтановича, є постійна загроза підвищення ціни на енергоносії, тож місто надзвичайно зацікавлене в новітніх енергозберігаючих технологіях, тим більше, що Мукачево – місто промислове і в перспективі відкриття нових виробництв, які також будуть споживати різні енергоносії.

- За приклад можемо взяти Австрію, де більше 3 відсотків електроенергії отримують від вітрових станцій, - зауважив мер.

Інший привабливий інвестпроект, на думку Лендєла, будівництво міжнародного аеропорту «Мукачево». Цим проектом досить активно цікавляться насамперед китайці, відтак Росія, Ізраїль та інші держави. У разі відкриття аеропорту, він зможе обслуговувати не тільки міжнародні авіалінії, але приймати і відправляти медичні, пожежну, МНСівську, сільськогосподарську авіацію, здійснювати внутріобласні авіаперевезення.

За умови реалізації кількох інвестиційних проектів місто набуде з часом великої привабливості як бізнесовий і туристичний центр, - наголошує Золтан Лендєл. - Адже досить сказати, що тільки на травневі свята до Закарпаття приїхало півмільйона туристів.

Мукачево.net
      

21/05/10 10:16   Бізнес

Коментарі (1)

21 травня 2010, 11:29
Шаркань
Давно пора там вкласти гроші в аеропорт и зробити його діючим. Ужгородський же перенести в Мукачево, там по всіх показниках умови розташування та експлуатації кращі ніж знаходження аеропорту в цетрі Ужгорода з загрозою життю населенню.

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=14972
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
21093660 2