Всі Новини Закарпаття
        

В УУБА та Карпатському університеті пройшли наукові читання до Дня Перемоги

В УУБА та Карпатському університеті пройшли наукові читання до Дня Перемоги Як повідомили у прес-службі Ужгородської Української богословської академії, з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університеті імені Августина Волошина відбулись наукові читання, приурочені до 65-ої річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні над фашизмом.

Відкрив читання вступним словом ректор академії та університету професор, архімандрит Віктор (Бедь), який зупинився на основних історичних віхах початку та подальшого ходу Другої світової війни (1939-1945 рр.) і відзначив героїчну роль українського народу, який разом із іншими народами антигітлеровської коаліції перемогли фашизм у Європі. Виступаючий також зазначив, що, завдячуючи героїзму та жертовності воїнів, партизанів, трудівників тилу від нацистської окупації було звільнено землі нашої Вітчизни, а сьогоднішні покоління як українців, так й інших народів мають можливість жити вільними у своїх державах.

На завершення виступу отець-ректор запропонував усім присутнім ушанувати пам’ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання. У подальшому з науковими доповідями виступили: проректор з наукової та методичної роботи, магістр політології Євген Гайданка (тема доповіді: «Перемога у Великій Вітчизняній війні: історично-політичні уроки для України») та проректор з богословської науково-дослідної роботи, доктор богослов’я, в. о. доцента ігумен Арсеній (Бочкарь) (тема доповіді: «Внесок Православної Церкви в перемогу у Великій Вітчизняній війні»). Відтак професорсько-викладацький склад та студенти обмінялись думками з піднятих на наукових читаннях питань.

      

14/05/10 17:52   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=14404
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3892362 0