Всі Новини Закарпаття
        

Ужгородський байкер Олександр Суханов представлятиме Україну на "Мотомарші дружби 2008"

Ужгородський байкер Олександр Суханов представлятиме Україну на 'Мотомарші дружби 2008' Ужгородський байкер, голова місцевого осередку байкерського об’єднання «Падонкі» Олександр Суханов представляє Україну у Міжнародному мотомарші Москва-Назрань-Грозний-Махачкала, загальна дистанція якого складе до 5,5 тис. км, а для байкерів з України та Молдови — аж до 10 тисяч кілометрів.

Мотопробіг має символічну назву «Мотомарш дружби 2008». У ньому візьмуть участь 10 байкерів із Росії, Молдови та України (2 осіб). Пробіг триватиме 10 днів. Метою акції, за словами О. Суханова, є пропаганда братства, інтернаціоналізму і мирного мототуризму, демонстрація можливостей мотоциклів, спілкування. У ході поїздки заплановані показові виступи каскадерів, а також відвідини байкерами трьох дитбудинків - у Грозному, Назрані і Махачкалі.
«Ми пропагуємо спосіб життя без обмежень, що несе людям добро. Ми хочемо, щоб люди побачили, що мотоцикл - не просто засіб пересування по місту, але і спосіб подорожувати, дивитися світ», — каже О. Суханов.
Учасники пробігу – Неформальне об’єднання байкерів світу – стверджують, що не переслідують жодних політичних цілей, подорожуючи східною частиною Північного Кавказу, а обрали його через красу місцевих краєвидів.

      

11/09/08 10:54   Культура

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=1432
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3594093 0