Всі Новини Закарпаття
        

У прокат вийшов фільм, який представлятиме Україну на «Оскарі»

У прокат вийшов фільм, який представлятиме Україну на «Оскарі» Український Оскарівський комітет висунув «Рівень чорного» від України на ювілейну 90-ту премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою»...

У Львові фільм можна побачити у кіотеатрах мережі «Планета кіно», повідомляє Zaxid.net.

Український Оскарівський комітет висунув «Рівень чорного» від України на ювілейну 90-ту премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Стрічка стала призером ОМКФ–2017, отримавши нагороду Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) найкращому українському повнометражному фільму.

«Робота над фільмом була цілковитою імпровізацією і пошуком із заплющеними очима. Рушієм було бажання знімати і наявність органічного типажу в кадрі: мого старого приятеля, через котрого я намагався комунікувати зі світом і з самим собою, досліджуючи стан можливої самотності 50-річної людини у великому місті. Експеримент полягав саме у тому, щоб створити фільм без сценарію, без бюджету, розповісти історію без жодного слова», – цитує Валентина Васяновича сайт Національної спілки кінематографістів України.

Головний герой картини – весільний фотограф Костя, для якого 50-річний ювілей стає початком складного етапу. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, безповоротно зникає. Хоча таких речей у його житті не так уже й багато. Паралізований після інсульту батько. Подруга – стилістка весільного журналу. Старий кіт. Слайди, на яких він молодий та щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це рутина.

Валентин Васянович – режисер, оператор і продюсер, призер фестивалю у Клермон-Феррані. Виступив продюсером та оператором-постановником одного з найуспішніших українських фільмів – драми «Плем’я» Мирослава Слабошпицького.

У новій картині Валентина Васяновича знялася актриса Катерина Молчанова – виконавиця головної ролі у фільмі Олени Дем’яненко «Моя бабуся Фанні Каплан».

Фільм «Рівень чорного» виходить у прокат за підтримки Державного агентства України з питань кіно, хоча знято картину без державної підтримки.

Окрім Львова картину побачать глядачі у Києві, Одесі, Сумах та Харкові.


      

01/09/17 09:10   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=119096
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3750565 0