Всі Новини Закарпаття
        

Сироварня “Перечинська мануфактура” (ФОТО)

Сироварня “Перечинська мануфактура” (ФОТО) Плануючи свій візит в Перечин, варто відвідати та купити натуральний сир, що виготовляється з коров’ячого молока на території сироварні “Перечинська мануфактура”.

Сироварня “Перечинська мануфактура” розпочала свою діяльність з ідеї – робити якісний натуральний сир. Колишній правоохоронець Олексій Синельніков вирішив розпочати власну справу, що покликана започаткувати повний цикл виробництва натурального сиру.

Звернувшись до міської ради міста Перечин, у пошуках приміщення, спільно знайшли рішення. Новий унікальний проект реалізували в одній будівлі, на території колишнього військового містечка.

перечинська мануфактура

Для цього почали вивчати технології виробництва сиру, вивчати досвід вже діючих виробників сиру.

перечинська мануфактура

На сироварні дуже бережливо відносяться до молока, тому прагнуть приготувати з нього максимальну кількість видів сиру. До прикладу, з сиворотки, яка тут залишається після виробництва різних видів сиру “Перечинська мануфактура” виготовляє сир рікоту.

перечинська мануфактура

Ми мали можливість її продегустувати. Додавали брусничне повидло, мед та оливкову олію. Дуже смачно з свіжим хлібом. Що можна сказати, на сироварні в Перечині, виготовляють дуже ніжну рікотту, трохи солодкувату на смак, з приємною структурою.

перечинська мануфактура

Далі були інші сорти сиру. Переважно молоді, адже й сироварінням тут почали займатись лише в цьому році.

Сировари вже мають архів сиру, що б слідкувати за технологією, температурою зберігання, умовами дозрівання та формують асортимент, об’єми сиру для покупців.

перечинська мануфактура

Що цікаво. Все почалось з сиру камембер, коли Олексій Синельніков вирішив придбати невелике обладнання для виробництва сиру в домашніх умовах.

Сьогодні, компактність виробництва дозволяє паралельно працювати та створювати нові сири. Як правило, на сироварні “Перечинська мануфактура” поки молоко проходить пастеризацію, поруч  варять сир типу камамбер.

перечинська мануфактура

Сир камембер, це м’який тип сиру, достатньо жирний. Дуже багатий на мікроелементи та вітаміни. Аромат трохи нагадує свіжі вершки, гриби.

Дегустаційна тарілка, на момент дегустації, складається з 8 типів сиру: рікота, камембер, молодий свіжий сир – полонинський з перцем, полонинський без перцю, перечинський (витриманий 2 місяці), перечинський молодий з пажитником, сир типу качота.

перечинська мануфактура

Окремо слід відзначити також неймовірно смачне масло, та бажання сироварів розвиватись. На час нашого візиту, у них були чудові взірці сиру для мангала – халумі (тип кіпрського сиру).

Адреса сироварні: Перечин, вул. Ужанська 30/14 П.

Телефон за яким Ви можете купити сир:  050 – 550 – 40 – 82

Олександр Коваль, Турінформ Закарпаття


Читайте також: В історичному центрі Ужгорода відкрився ще один привабливий об’єкт для туристів (фото)


      

25/08/17 10:37   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=119000
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906925 0