Всі Новини Закарпаття
 
        

Літо в Ужгороді розпочинається з «Aqua Rio-Park» (ФОТО, ВІДЕО)

Літо в Ужгороді розпочинається з «Aqua Rio-Park» (ФОТО, ВІДЕО) Ось і настало календарне літо, але як відомо, літо починається тоді, коли можна поплавати і позасмагати. А створити такий позитивний настрій і влаштувати собі маленьку відпустку може кожен житель або гість Ужгорода - до ваших послуг комплекс відпочинку та розваг «Aqua Rio-Park».

На його території функціонують три басейни: великий (довжиною 25 м., глибина від 1,6 м. до 1,8 м.), Середній басейн для підлітків і батьків, які прагнуть навчити дітей плаванню (довжина 15 м, глибина від 1,4 м. до 1,6 м.) і дитячий басейн (довжина 10 м, глибина до 0,5 м.).

Також до послуг відвідувачів велика спа-зона, гірки, спортивні майданчики, кафе «Аква», ресторан «Арізона» з уквітчаною літньою терасою.

VRR_325

Комусь вистачає і години, щоб скупатися, отримати заряд бадьорості і підтримувати себе в спортивному тонусі, а хтось любить ніжитися на сонечку і? не поспішаючи плавати весь день. Адміністрація комплексу «Aqua Rio-Park» врахувала всі побажання своїх клієнтів при розробці тарифів і графіка роботи - з ранку і до пізньої ночі.

 

Купайтеся, плескайтеся, відкривайте літній сезон разом з водним комплексом «Aqua Rio - Park». Літо тільки починається! До слова, синоптики прогнозують на 6 червня ужгородцям 24-26 ° С.


      

06/06/17 10:20   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=117085
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4062570 0