Всі Новини Закарпаття
        

Дружині та синові колишнього сільського голови виділено земельні ділянки загальною площею близько 3,5 га

Дружині та синові колишнього сільського голови виділено земельні ділянки загальною площею близько 3,5 га тепер біров відповість в суді за вчинення корупційних дій.

За матеріалами відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області працівниками УЗЕ в Закарпатській області Національної поліції складено протокол за ч.1, ч.2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) про скоєння адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією відносно колишнього сільського голови с.Матієво Виноградівського району.
Зокрема, прокуратурою області встановлено, що колишній голова сільської ради, у 2015 році, діючи в інтересах близьких осіб (своєї дружини та сина) не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та невідкладно не повідомив колегіальний орган - Матіївську сільську раду, під час виконання повноважень, про наявність конфлікту інтересів та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів.
Таким чином, колишнім сільським головою с.Матієво Виноградівського району допущено порушення ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобіганню корупції» та ч.1 ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Зокрема, під час розгляду Матіївською сільською радою питання щодо надання дозволу на розробку та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства колишній сільський голова не повідомив про конфлікт інтересів і було погоджено рішення про виділення ділянок загальною площею близько  3,5 га його дружині та синові.
На даний час адміністративний протокол знаходиться на розгляді у Виноградівському районному суді.
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

      

22/12/16 10:36   Кримінал

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=109619
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
4531888 0