Всі Новини Закарпаття
        

Міграційна служба розпочала приймати на ID–паспорт усіх бажаючих

 Міграційна служба розпочала приймати на ID–паспорт усіх бажаючих Від сьогодні територіальні підрозділи міграційної служби Закарпаття відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 745 розпочали прийом документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки для всіх краян. Крім того, з 1 листопада припинено прийом документів для оформлення паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія.

Відтепер електронний внутрішній паспорт видається з 14 років. Для осіб, які досягли 18 років він видається на 10 років, а тим, які не досягли 18-річчя, – на 4 роки.

Аби отримати паспорт громадянина України у формі картки, особі, яка досягла 14 –річного віку та оформлює внутрішній паспорт вперше, необхідно подати свідоцтво про народження, копії паспортів батьків та ідентифікаційний код ( або повідомлення про відмову від коду). Інші громадяни, які виявили бажання змінити паперовий документ на сучасний ID- паспорт, подають паспорт, що підлягає обміну, ідентифікаційний код (або повідомлення про відмову від коду) та квитанцію про сплату платежів.

Для 14-річних громадян і тих, хто оформлює внутрішній паспорт вперше, послуга є безкоштовною. Для інших категорій громадян вартість ID-паспорта за 20 робочих днів становить 279 грн . У разі термінового оформлення – 366 грн.

Вперше послуга надається виключно за місцем реєстрації. Надалі змінити електронний паспорт можна буде в будь-якому куточку України. Адже нові паспорти, на відміну від попередніх «книжечок», видаються на основі електронної бази даних - Єдиного державного демографічного реєстру, отже кожній особі лише один раз доведеться пройти процедуру ідентифікації, надалі інформація про неї буде міститися в реєстрі.

Варто зазначити, що обмін звичайного паспорта громадянина України на електронний не є обов’язковим. Цей документ і надалі буде чинним.

У Перечинському та Великоберезнянському районних підрозділах міграційної служби, де ще не встановлено робочі станції з оформлення біометричних документів, поки паспорт громадянина України видаватиметься у вигляді книжечки.

Наразі на Закарпатті вже є 7 з половиною тисяч 16-річних власників ID-паспортів.

Ольга Поштак,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області


      

04/11/16 09:53   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=108815
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
3906711 0