Всі Новини Закарпаття
        

У лісівників Закарпаття відбулась нарада директорів

У лісівників Закарпаття відбулась нарада директорів

Днями в Закарпатському обласному управлінні відбулася виробнича колегія під керівництвом начальника управління Валерія Мурги, за участю директорів лісгоспів та головних спеціалістів управління. Для обговорення було винесено наступні питання – про доопрацювання сертифікації лісів краю, динаміку лісовідновлення, питання збільшення лісистості, готовність охорони та захисту лісів до пожежного періоду та підведено підсумки за І квартал роботи в 2016 році.

 

За словами начальника управління, зараз для лісівників дуже відповідальний період, оскільки кожному директору необхідно проаналізувати роботу підприємства задля успішного виконання всіх намічених завдань. Крім того, вже час планувати виробничу та фінансову діяльність на другий квартал.

 

Під час засідання було проаналізовано узагальнену інформацію про собівартість та реалізацію одного кубометра деревини збільшення зарплат працівників та динаміку надходження коштів за період з січня по березень по кожному лісгоспу. Так за вищезазначений період до зведеного бюджету було сплачено 50 мільйонів гривень, що на 15,7 мільйона більше, ніж у тому ж періоді минулого року. Або на 146%.

 

Виступаючи, кожен з директорів лісгоспів поінформував про стан готовності підприємств до завершення весняної лісокультурної кампанії та про боротьбу з нелегальною вирубкою. Було обговорено також співпрацю зі споживачами, методи розчищення лісів від залишків та цінову політику в підготовці до аукціонів.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ


Тим часом, активісти затримали в Чопі потяг з кругляком.


      

18/04/16 09:39   Суспільство

Коментарі (0)

Додати коментар

Ваше им'я:


Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашему браузері відключена підтримка графіки. Включить її і перезавантажте сторінку.
Повідомлення:


Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правил поведінки на сайті.
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розмістите посилання на цей матеріал на своєму веб сайті!
Постійна адреса цієї сторінки: http://www.clipnews.info/newstopic.htm?id=102457
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
5623790 0