Всі Новини Закарпаття

Публікації

Всі новини розділу   

Ужгород продався, як дешева хвойда, – лідер “Карпатської Січі”

Про це Тарас Деяк заявив у мережі Фейсбук.
“Кажете, майдан і війна змінили свідомість українців? Свідомість? Українців? Ніколи ще не було в душі стільки огиди і сорому за цей народ. Скажу лиш по власному регіону: Ужгород продався, як дешева хвойда. Ці вибори стали найдорожчими на моїй пам’яті. Минулого разу платили менше, а тому явка студентів склала щось біля 30%, тоді як зараз вони навіть з домівок поприїздити не полінувались і цифра перескочила за 60%. Факту підкупу ніхто навіть не приховував: ... »»»

27/10/15 18:43 (4528) (1)

Премія імені Петра Скунця та навколо неї

Як стало відомо із засобів масової інформації (газети «Ужгород», «РІО» та ін.) Ужгородська міська рада ще в кінці 2016 р. заснувала премію імені Петра Скунця в галузі літератури і краєзнавства, затвердила відповідну конкурсну комісію, Положення про премію тощо, а у серпні 2017 р. конкурсна комісія визначила переможців у номінації «краєзнавство», але не спромоглася визначити лауреата у номінації «література».
Що ж, заснування премії – річ престижна, тим більше для обласного центру, вона варта підтримки і схвалення. Але глибше вникнення в цю справу переконує, що підхід, концептуальне бачення та ін. ... »»»
13/09/17 09:10 (567) (0)

Наталія Петій-Потапчук: «Місія Закарпатського народного хору – зберегти найцінніше – традиції»

Вклад заслуженого академічного Закарпатського народного хору в розвиток краю безсумнівний. Насамперед тому, що творчість колективу – це велика скарбниця рідних пісень, танців, давнього вбрання, традицій, переданих від дідів-прадідів.
З моменту створення – 1945-го року – діяльність хору спрямована на збереження національного духу. Професіоналізм та невтомна любов до своєї роботи дають наснагу майже дев’ятьом десяткам ... »»»
07/09/17 08:30 (875) (0)
 
© 2008, ClipNews.info . Усі права захищені.
Використання матеріалів ClipNews.info дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на clipnews.info.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
       
   
8124418 0